Coworking

İhtiyacınız olduğunda, tam donanımlı bir ofis...

Coworking

Kataloğu incelemek için tıklayın.

Çalışma sürenizi saatlik, günlük ya da aylık olarak ihtiyacınız doğrultusunda planlayabilirsiniz. Çevrenizde kendi işlerini yapan diğer çalışanlarla iş birliği kurar, profesyonel ofis desteğini alarak çalışırsınız.

Toplantı Odaları
Gün Boyu İkramlar
Networking
Hızlı Internet
Ergonomi

İhtiyacınız olduğunda, tam donanımlı bir ofis...

Tam donanımlı bir ofise ihtiyaç duyduğunuzda, Workinton tüm şubeleriyle hazır! Coworking alanı, toplantı odaları ve konferans salonu ve daha fazlası iyi çalışanlar ülkesi Workinton’da sizleri bekliyor! Çalışma sürenizi, ihtiyaçlarınız doğrultusunda saatlik, günlük veya aylık olarak planlayabileceğiniz Workinton’da; çevrenizdeki diğer çalışanlar ile iş birliği kurma şansına sahipsiniz. İyi çalışanlar ülkesi Workinton’da profesyonel ofis ekibi desteği ve birbirinden lezzetli ikramlar bizden!

COWORKING ÜYELİK SEÇENEKLERİ

Saatlik veya Günlük Üyelik (Pay As You Go) Coworking alanlarımızı 1 saat ila tüm güne kadar ihtiyacınız kadar verimle kullanın, sadece kullandığınız kadarını ödeyin. İlk saati 14₺, tüm gün 58₺.

Pay As You Go – “Saatlik / Günlük”

Bir saatten tüm güne kadar ihtiyacınız kadar kullanır, kullandığınız kadar ödersiniz. İlk saati 14 ₺, tüm gün 58 ₺.

BİLGİ AL
Aylık Üyelik

Satın aldığınız süre boyunca, saat sınırı olmaksızın ve seçtiğiniz şubedeki Workinton’da 449₺’dan başlayan fiyatlarla çalışın.

BİLGİ AL
Özel masa

En az bir ay süreyle çalışmayı tercih ettiğiniz masayı rezerve edin; bilgisayarınızı kurun ve çalışmaya başlayın! Ofisten ayrılırken kişisel düzeninizi istediğiniz gibi bırakın. Bu üyeliğimiz ile ergonomik olarak özel sandalye ve tüm ay size ait kiralık dolap hizmeti de beraberinde geliyor. Aylık 550₺’dan başlayan fiyatlarla.

BİLGİ AL
ÜST

Canlı Destek

_+

Canlı Destek