Hazır Ofis

İhtiyacınız olduğunda, tam donanımlı bir ofis...

Hazır Ofis

Kataloğu incelemek için tıklayın.

Tasarruflu ve verimli çalışma ortamıyla Hazır Ofisiniz şehrin en merkezi ve prestijli adreslerinde sizi bekliyor.

Toplantı Odaları
Gün Boyu İkramlar
Networking
Hızlı Internet
Ergonomi

İhtiyacınız olduğunda, tam donanımlı bir ofis...

Tasarruflu ve verimli çalışma ortamıyla Hazır Ofisiniz şehrin en merkezi ve prestijli adreslerinde sizi bekliyor. İhtiyacınıza özel metrekarelerde çalışma imkanı sunan Hazır Ofislerde siz işinize odaklanırken tüm taleplerinizde deneyimli ekiplerimiz yardımcı olur.

Farklı lokasyondaki seçeneklerden bütçenize uygun olanı tercih edebilir, ekibiniz genişlediği zaman ofisinizi büyütebilirsiniz. Dönemsel çalışmalarınızda ofisinizin yer aldığı Workinton coworking alanlarından dilediğiniz kadar kişi için günlük ya da aylık kullanım seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Yalnız çalışmasınız, Hazır ofis tercih eden diğer işletmeler ve coworking alanını kullanan üyelerle aynı ortamı paylaşırken yeni iş birlikleri kurabilirsiniz.

İhtiyacınız doğrultusunda 2 kişiden 250 kişiye kadar olan toplantı odalarından dilediğinizi kiralayarak toplantılarınızı kolaylıkla ve hızlıca organize edebilirsiniz. Aylık 8 saat ücretsiz kullanım hakkınız bittiğinde size özel fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

Farklı bir yerde işiniz olduğunda, Workinton’un 12 lokasyonda yer alan şubelerini kullanabilir, co working alanında çalışabilirsiniz.

Workinton Community’nin bir üyesi olarak iş birlikleri üretebileceğiniz, sosyal kültürel ve keyifli organizasyonlarla her gün gelişen topluluğun bir parçası olursunuz. Networking, gelişim workshopları etkinlikleri fırsatlar ve yeni bilgiler dünyasında verimle ve keyifle çalışırsınız.

ÜST

Canlı Destek

_+

Canlı Destek