Teşekkürler! Formunuz tarafımıza gönderildi, en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.

TAMAM
S.S.S.
Bir Sorunuz Mu Var?
Workinton Şubelerinde Mola Esnasında Vakit Geçirebileceğimiz Cafe'ler Bulunuyor mu?

Workinton'da hayat çalışmaktan ibaret değil. İyi Çalışanlar Ülkesi’nde, dinlenmek isteyenler için de kafelerimiz bulunuyor. Burada dilediğiniz zaman ara verebilir, menüdeki zengin seçeneklerle mola keyfinize keyif katabilirsiniz.

Workinton Şubeleri Nerelerde?

Workinton şu anda İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Mersin ve Katar'da, toplam 16 şubede hizmet veriyor. Verimli ve iyi çalışmayı deneyimlemekiçin ihtiyacınıza en uygun şubede çalışmaya başlayabilirsiniz. Şubelerimizin açık adreslerine Lokasyonlar adresinden ulaşabilirsiniz.

Workinton'da Hafta Sonu Çalışabilir miyiz?

Hafta sonu da işten kopamayanlar için farklı Workinton şubelerinin kapılarını açık tutuyoruz. Cumartesi günü açık olan şubelerimizi her ayın başında ve cuma günleri sosyal medya hesaplarımızdan duyuruyoruz. Ayrıca, önden planlanmış özel toplantı ve konferans talepleriniz doğrultusunda, Cumartesi ve Pazar günleri toplantı odalarımızı size özel kullanıma açabiliyoruz.

Workinton şubelerinde Otopark ya da Vale Hizmeti Var mı?

Workinton olarak otopark veya vale servisi vermiyoruz; ancak ofislerimiz merkezi lokasyonlarda olduğundan civardaki otoparklardan kendi imkanlarınızla faydalanabilirsiniz.

Workinton’u İş Yeri Adresim Olarak Gösterebilir miyim?

Evet, Sanal Ofis hizmetiyle, resmi işlemler için ihtiyacınız olan ofis adresini; İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Mersin'deki Workinton şubelerinden biri olarak gösterebilir, işlemlerinize en uygun vergi dairesini tercih edebilirsiniz. Sanal Ofis hizmeti hakkında detaylı bilgi almak için, tıklayın.

Workinton Ofisim İçin Elektrik, Su, Doğalgaz, Aidat Ödeyecek miyim?

Workinton ofisiniz için alacağınız her hizmet karşılığında yalnızca tek bir fatura ödeyecek; elektrik, su, doğalgaz faturası takip etmekle uğraşmayacak ve yararlanacağınız karşılama, temizlik, teknik destek gibi hizmetler için ekstra hiçbir maliyetle karşılaşmayacaksınız.

Hazır Ofis Hizmeti Nedir?

Workinton Hazır Ofis hizmetiyle, birbirinden prestijli lokasyonlardan birinde ihtiyaçlarınızı eksiksiz şekilde karşılayacak, modern teknolojilerle donatışmış bir ofis kiralayabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun seçenekler arasından dilediğiniz gibi tercih yapabileceğiniz bu ofislerde sekreterlik, otopark, güvenlik, kargo karşılama gibi ihtiyaçlarınız uzman ekiplerimiz tarafından karşılanırken, siz ve ekibiniz işinize odaklanıp verimli bir şekilde çalışabilirsiniz. 2250 TL’den başlayan fiyatlarla yararlanabileceğiniz Workinton Hazır Ofis hizmeti hakkında detaylı bilgi almak için, tıklayın.

Coworking Sistemi Nasıl İşliyor?

Workinton’un Coworking (ortak çalışma alanı) uygulamasında; tam donanımlı, modern bir paylaşımlı çalışma alanında dilediğiniz masayı seçebilir, farklı sektörlerden profesyoneller ile aynı ortamda, pek çok iş birliği fırsatı yakalayarak dilediğiniz gibi çalışabilirsiniz. Bu esnek çalışma ortamında, dilerseniz 1 saat dilerseniz tüm gün, seçeceğiniz masada çalışabilirsiniz. Aylık 719 TL’den başlayan fiyatlarla yararlanabileceğiniz Coworking uygulaması hakkında detaylı bilgi almak için, tıklayın.

Workinton Toplantı Odaları Kaç Kişiye Kadar Hizmet Veriyor?

İş toplantıları ve organizasyonlarınız için gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz tam donanımlı toplantı odalarını kapasiteleri, 5 kişiden 250 kişiye kadar değişiyor! Bu sayede ihtiyaçlarınıza en uygun toplantı odasını kolaylıkla bulabiliyorsunuz. 23 TL’den başlayan fiyatlarla yararlanabileceğiniz Workinton toplantı odaları hakkında detaylı bilgi almak için, tıklayın.

Proje Yönetimi Hizmeti Nedir?

Workinton olarak; Kurum İçi Girişimcilik, Dış İnovasyon ve Kurumsal Sosyal Sorumluluk başlıkları altında; yeni iş modelleri keşfedip uygulamaya koyma, girişimcilik temelli projeleri hayata geçirme ve sosyal fayda sağlama gibi alanlarda gelişmek isteyen işletmelere pek çok alanda hizmet veriyoruz. Mentor Yetiştirme Programı, Kurumsal İnovasyon Markası Oluşturma, Kurumsal Sosyal Sorumluluk Stratejisi Belirleme gibi çok çeşitli hizmetlerimizi keşfetmek için, tıklayın.

Hibrit Çözümler Nelerdir?

Workinton ile iş birliği yaparak, işletmeniz için ihtiyacınıza uygun gayrimenkulün bulunması, alan tasarımı ve yönetimi, işletme ve satış süreçlerini Workinton’un üstlenmesi gibi farklı iş modelleri ile işletmenizi bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Powered by Workinton, Alan Tasarımı ve Custom Build-Out başlıkları altında toplanan hibrit çözümler hakkında detaylı bilgi almak için, tıklayın.
 

Workinton’dan Nasıl Franchise Alabilirim?

Workinton, kârlı bir yatırım yapmak isteyenlere, başarısını kanıtlamış sistemiyle güçlü bir büyüme planı sunuyor. Franchise sistemi hakkında ayrıntılı bilgi almak, gereken niteliklere göz atmak için, tıklayın.

Workinton Lab Nedir?

Workinton Lab’de; girişimcilik, teknoloji ve inovasyon odaklı projelerde kurumları ve girişimleri bir araya getiriyoruz. Geniş mentor ağına, değerli eğitim ve atölyelere, girişimcilik odaklı yarışmalara ve daha pek çok etkinlik ve hizmete ulaşabileceğiniz Workinton Lab hakkında detaylı bilgi almak için, tıklayın.

Eğer hala yanıt bulamadığınız sorularınız varsa, her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz:
info@workinton.com

Teşekkürler, kaydınız alındı.

Bu e-mail adresi daha önceden kayıt olmuş.