Teşekkürler! Formunuz tarafımıza gönderildi, en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.

TAMAM

Workinton Galata: İstanbul’un En Turistik Yerinde, Her İhtiyaca Yönelik Modern Bir Çalışma Alanı

Workinton Galata, sizlere İstanbul’un tarihi ve kültürel dokusuyla iç içe; sakin, ferah ve keyifli bir çalışma deneyimi vadediyor!

Şehrin en karakteristik sokaklarından Serdar-ı Ekrem’de yer alan Workinton Galata, efektif bir şekilde çalışabilmek için tercih edebileceğiniz bireysel çalışma alanlarıyla ön plana çıkıyor. Ayrıca ortak çalışma alanında yer alan 8 kişilik toplantı odasıyla da ani toplantılar ve kısa görüşmeler için ideal bir ortam sunuyor. Bunların yanı sıra, Workinton Galata, freelance ve mobil çalışanlar için de şirket adreslerini İstanbul’un tarihi semtlerinden birinde gösterebilme imkânı sağlıyor!

Şişhane metro istasyonu, Tarihi Tünel hattı ve Tophane tramvay durağının tam ortasında kalan Workinton Galata; merkezi konumu, kolay ulaşımı ve şehrin en popüler kültür – sanat merkezlerine yakın oluşuyla da tercih sebebi oluyor.

İşlerinizi teknik aksaklıklarla bölünmeden, modern teknoloji ile donatılmış fonksiyonel bir ortak çalışma alanında verimli bir şekilde yürütmek fikri kulağınıza hoş geliyorsa sizleri de Workinton Galata ofisinde çalışmaya bekliyoruz!  

Kolayca çalışmaya başlaman için Workinton'da ihtiyacın olan her şey var!
Workinton Paketler
Sekreterlik
Lokasyon
Şahkulu Mah. Serdar-ı Ekrem Sok. No:15/A Galata - Beyoğlu

Teşekkürler, kaydınız alındı.

Bu e-mail adresi daha önceden kayıt olmuş.