Teşekkürler! Formunuz tarafımıza gönderildi, en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.

TAMAM

Workinton West Bay: Doha’nın Merkezinde, Tam Donanımlı Modern Bir Ofiste Çalışın!

Doha'nın finans ve ticaret merkezi West Bay'in kalbinde inşa edilen Workinton West Bay; Körfez'in 360° Corniche manzarası ve ilham verici sanat çalışmalarıyla sizi bekliyor! Katar'ın ileri gelen teknoloji ve creative firmalarını çatısı altında birleştiren Workinton West Bay, takımınız için heyecan ve ilham veren bir çalışma alanı yaratarak ekibinizi harekete geçiriyor.

Geniş ve ferah çalışma alanlarıyla size verimli çalışabileceğiniz, her ihtiyacınızın karşılanacağı modern bir iş ortamı sunan Workinton West Bay’de; 1000 metrekarelik alan içinde 36 hazır ofis, 2 toplantı odası ve 300 metrekarelik ortak çalışma alanı yer alıyor.

Konumu itibariyle farklı ulaşım alternatiflerine sahip bir noktada yer alan Workinton Doha’nın hemen önünde bulunan QIC tren istasyonu ve yürüme mesafesindeki Qatar Insurance Company (QIC) metro istasyonu ve Lusail- AlWakra Metro Hattı (Red Line) ile istediğiniz lokasyona kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.  Hamad Uluslararası Havalimanı ve Katar Üniversitesi gibi önemli lokasyonlar da bu metro hattı üzerinde bulunmaktadır. Aracı olan üyelerimiz ise, Workinton West Bay'in geniş otoparkından yararlanabilirler.

Tüm bunlara ek olarak, Workinton West Bay'in, City Centre ve Doha Convention Centre gibi alışveriş merkezlerine yakınlığı dolayısıyla buradayken ihtiyaçlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde giderebilir, dilediğiniz zaman keyifli bir mola verebilirsiniz. Eğer Doha’da ayrıcalıklı bir lokasyonda efektif bir şekilde çalışabileceğiniz modern bir ofis ortamı arıyorsanız, sizi ve ekibinizi Workinton Doha’ya bekliyoruz!
 

Kolayca çalışmaya başlaman için Workinton'da ihtiyacın olan her şey var!
Workinton Paketler
Temizlik
Workinton Paketler
Kolay Ulaşım
Workinton Paketler
İkramlar
Workinton Paketler
7/24 Kullanım
Lokasyon
7th Floor Burj Al Qassar Tower, Majlis Al Tawoon St. Doha

Teşekkürler, kaydınız alındı.

Bu e-mail adresi daha önceden kayıt olmuş.