Toplantı Odaları

İhtiyacınız olduğunda, tam donanımlı bir toplantı odası...

Toplantı Odaları

Kataloğu incelemek için tıklayın.

Tasarruflu ve verimli çalışma ortamıyla Toplantı Odaları şehrin en merkezi ve prestijli adreslerinde sizi bekliyor.

2 kişiden 250 kişiye kadar tüm ihtiyaçlara cevap veren 150 farklı oda alternatif ile Workinton’da düzenlenen toplantılar çok daha verimli ve rahat geçiyor.

Toplantılarınızı 12 farklı Workinton’un iş hayatının en merkezi noktalarındaki plaza binalarından birinde ya da boğaz manzaralı bir odada, gün ışığı alan bir salonda, parke taşlı sokakta tarihin içinden geçerek ulaştığınız şubelerimizin birinde gerçekleştirebilirsiniz. Farklı yerlerin motivasyonu ile çok daha verimli çalışabilirsiniz.

Workinton tam donanımlı toplantı odalarında; projeksiyon cihazı ve perde ya da LCD ekranın yanı sıra beyaz tahta, flipchart, bilgisayar için ses sistemi, yüksek hızlı internet ve teknolojik imkanlarla sunumlarınızı kolaylaştırırsınız.

Ergonomik ekipmanlarla ve özel olarak tasarlanmış toplantı odalarımızı kullanırken hizmet önceliği verimli çalışmanız olan deneyimli ekibimiz tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. Gün boyu limitsiz filtre kahve, demleme çay, bitki çayları ve su ile kadar kahvaltılıklar, meyve ve kurabiye ikramı ile lezzetle çalışırsınız.

Benzer hizmet ve donanım standartlarına sahip farklı yerlerdeki şubeleri kullandığınızda alıştığınız düzenle karşılanır, toplantınıza kolaylıkla yoğunlaşabilirsiniz.

Kuruluşunun 5. Yılında coworking sektörünün öncüsü Workinton yeni nesil çalışma alanların tercih eden binlerce profesyonel ile aynı ortamı paylaşır, farklı sektörlerin dinamiklerini deneyimlersiniz.

Aynı alanda yer alan farkı ebatlardaki birçok oda seçeneği performans yönetimi gibi toplantıları rahatça düzenlersiniz. İki kişilik görüşmenizden, 250 kişilik seminer organizasyonlarına, Board düzeni ile yönetim kurulu toplantılarından ihtiyacını olan düzen ve kişi sayısındaki tüm eğitim alanı ihtiyaçlarınızı karşılarsınız.

Eğitim: Farklı düzen ve kapasitelerdeki toplantı odalarında tüm eğitim taleplerinizi karşılayabilirsiniz.

Seminer: 250 kişiye kadar salonları kullanarak seminerlerinizi düzenleyebilir, merkezi lokasyon avantajı ile katılımcıların rahat ulaşmasını sağlayabilirsinz.

Değerlendirme merkezi: Şirket içi performans yönetimi ya da işe alım süreçlerindeki ihtiyaçlarınızda aynı alanda yer alan farkı ebatlardaki birçok oda seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

Yönetim kurulu toplantısı: Tüm şubelerimizde yer alan board düzenli toplantı odalarından ihtiyacınıza en uygun olan lokasyonu seçebilirsiniz.

Hackathon: Bir gün ya da bir hafta sürecek projelerinizde 24 saat full hizmet alarak hackathon düzenleyebilirsiniz.

Görüşme odaları: Kişisel görüşmeleriniz, danışmanlık hizmetleri ya da birkaç kişilik toplantılarınızda her şubemizde yer alan görüşme odalarından birini tercih edebilirsiniz.

Şubelere göre hazırlanmış toplantı odası tanıtım pdf dosyalarımızı aşağıdaki butonlar aracılığı ile indirebilirsiniz.
ÜST

Canlı Destek

_+

Canlı Destek