Workinextras

İyi Çalışanlar Ülkesinin Sakinlerine Özel Avantajlar

Fulle Gitsin

FulleGitsin, Opet Otobil sistemiyle entegre olarak çalışan, OPET ve SUNPET istasyonlarından yaptığınız yakıt alımlarını, fatura tutarından indirimli olarak tahsil edilmesini sağlayan bir ödeme sistemidir.

Ayrıntılı Bilgi
Asiston

Asiston 7/24 hizmet veren bir IT destek paketidir. Bilgisayar, akıllı telefon, yazılım ve internet sorunları için uzaktan destek sağlar. Üyelerimiz hizmeti satın aldıktan sonra online olarak site üzerinden veya çağrı merkezinden aktive ederek kullanmaya başlarlar.

Ayrıntılı Bilgi
Bahreyn

Bir kamu kuruluşu olan Bahrain EDB, Bahreyn'de şirketleşerek bu pazarda yer almak isteyen ve de ofis/depo/mağaza açmayı düşünen veya franchise vermek isteyen firma ve girişimcilere ücretsiz olarak danışmanlık hizmeti verir.

Ayrıntılı Bilgi
Bizim Hesap

Bizim Hesap bulut üzerinde çalışan bir ön muhasebe sistemidir. Borcunuzu, alacağınızı, stoklarınızı, çekinizi, senedinizi takip edebilmek için artık defterler veya Excel dosyalarıyla boğuşmaya son!

Ayrıntılı Bilgi
Birebir İngilizce

Mailing sonrasında ilk ücretsiz dersi almak isteyen üyelerimiz için seviye belirleme testi community manager’ımız tarafından iletilir.

Ayrıntılı Bilgi
OneCo

OneCo tüm dünyada kullanılabilen ve coworking alanlarının içerisinde yer aldığı bir sistemdir. Mobil olarak çalışır. Sistemin içerisinde olan Türkiye merkezli ve en fazla lokasyona sahip coworking merkezi ise Workinton’dır.

Ayrıntılı Bilgi
ÜST

Canlı Destek

_+

Canlı Destek